افق ملحمدره اسدآباد همدان
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان اسدآباد ، اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و ... 
قالب وبلاگ

به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی وبسیج صبح امروز با حضور خانواده های معظم شهدا .مسئولین.امام جمعه.فرماندار . بخشدار  .فرماندهان .نیروهای نظامی و انتظامی روسای ادارات و سازمانهای شهرستان اسداباد.بسیجیان و اقشار مختلف بسیج از جمله ورزشکاران و پیشکسوتان عرصه جهاد و شها دت . جانبازان و آزادگان برگزار گردید.

دراین مراسم با شکوه پس از برگزاری مراسم پرچم امام جمعه محترم شهرستان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی مجد به حاضرین ومهمان ویژه مراسم خیرمقدم گفت.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین ع استان در این مراسم به ایراد سخن پرداختند. ایشان با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام که فرمود" خرمشهر را خدا آزادکرد" گفت: امام ضمن اینکه گفت من به دست و بازوی شما رزمندگان اسلام بوسه می زنم . گفت .خرمشهر را خدا آزاد کرد.

این فرمایش امام عظیم الشان از چند زاویه قابل بحث است. یکی اینکه ای مردم جهان بدانید که پشتوانه انقلاب اسلامی ایران خود خداست. وهیچکس نمیتواند در مقابل قدرت خدا ایستادگی کند

ودیگر اینکه صدام بداند که به جنگ با خدا آمده است. وکسی که با خدا بجنگد سرنوشت او مانند سرنوشت فرعونها و نمرودها خواهد بود.

حجت الاسلام رضوی در ادامه گفت همچنان که پس از حماسه عملیات آزادسازی خرمشهر سازمانهای بین المللی و شورای امنیت برای نجات صدام به تکاپو افتادند انشاءالله پس ازحماسه سیاسی انتخابات ۲۴ خرداد امسال   نیز باید برای نجات آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی به دستپاچگی بیفتند.وهمینطور نیز خواهد شد.

ایشان فرمودند همان مردمی که معادلات سازمانهای دروغین بین المللی را با فتح خرمشهر به هم ریختند همان مردم با همان رمز و با همان حماسه و شور معادلات دشمنان خودرا برهم خواهند زد. ومردم ایران انقلاب خودرا که حاصل خون ۰۰۰/۲۲۰شهید است با پیروی از حسین زمان خود به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

درادامه این مراسم با شکوه ورزشکاران باستانی به اجرای برنامه جذاب ورزش باستانی پرداختند که مورد استفاده حاضرین قرار گرفت و در خاتمه با دعای امام جمعه محترم شهرستان مراسم پایان یافت.

 


برچسب‌ها: صبحگاه مشترک, سپاه اسداباد, نیروهای نظامی و انتظامی اسداباد, اخبار اسدآباد
[ شنبه چهارم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:37 ] [ صمد ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

با خــامنــه ای کســی نگردد گـــمراه
او در شب فتنه می درخشد چون ماه
در هـــر نفســـم برای او مــی خـوانم
لا حـــــــــــول و لا قــــــــــــوة إلا بالله

به وبلاگ افق ملحمدره خوش آمدید
درمور د روستای زیبای ملحمدره میتوانید
بیشتر بدانید.